• 0533 346 43 43
 • Konak İş Merkezi B-Blok Kat:3 Ofis:41 Hasanpaşa Mah. Mandıra Cad. No:4
  34722 Kadıköy/İSTANBUL

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizlere daha konforlu bir yaşam sağlamak adına verdiğimiz hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Bize Ulaşın

KENT site ve apartman yöneticiliği olarak;

Her birimiz kendi alanında deneyimli, memnun müşteri yaratmaya hevesli, kurumsal değerlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi, çevreci, olması gereken disiplini ile çalışan kişileriz.

ISO çalışmaları çatısı altında prosedür ve prosesleri belirlenmiş bir çerçevede hizmetlerimizi sunuyoruz.Tüm çalışanlarımızla sürdürebilir bir hizmet anlayışı ile belirlenmiş bir yapı içerisinde çalışıyoruz..

Uzun yıllardan buyana gelen işletme ve yönetimde üstün tecrübeli bir firma olarak sizlere apartman ve site yönetimi sektöründe;


YÖNETİCİNİZ KOMŞUNUZ DEĞİL ÇALIŞANINIZ OLSUN; BİZ HİZMET EDELİM SİZ SICAK YUVANIZDA HUZURLU MUTLU VE SAĞLIKLI YAŞAYIN

sloganı ile hizmet vermekteyiz.
Alanında yetkin site ve bina yönetim firması konumuna gelen KENT Profesyonel Yönetimi, yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı, sosyal statüsü, lokasyonu gibi özel pozisyonları dikkate alarak yılların getirdiği tecrübeyle size özel çözümler sunar. Firmamız, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir.
KENT Profesyonel yöneticilik siz sakinlerimize prestijli, konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlar. KENT Profesyonel Yönetim’in çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur.

Sonuç olarak, kuruluşundan bu yana sizlerin de gösterdiği yolda Avrupa ve yeni yasalar çerçevesinde kendisini en iyi ve modern çerçevede geliştirerek kendi dalında en iyilerin de önüne geçerek sizlere en tatminkar, en güvenli hizmeti vermek için daima emrinizdedir.

“Siz İsteyin, Biz Yapalım”

Hizmet vermekte olduğumuz bina ve tesislerde, yenilikleri takip etmekteki azim ve kararlılığımız, alternatif çözüm yolları bulma becerilerimiz, işlerimize gösterdiğimiz özen, teknolojiyi her durumda ve en verimli şekilde kullanmamız, Sizlere çağdaş normlarda profesyonelce hizmet vermemizdeki heyecan ve isteğimize güç katmaktadır.

Dolayısı ile sizlere huzurlu daha güvenli bir yaşam öneriyoruz ve diyoruz ki;
Biz: Profesyonelce yönetelim

Siz: Sadece komşu olun

 • Şeffaf Yönetim

  Mutlak ve kolay erişilebilir uygulamalarımız sayesinde her an denetlemeye açık, güvenli yönetim hizmetleri.

 • Yükselen Yaşam Kalitesi

  Yönetim ve organizasyon becerilerimiz, işinin ehli elemanlarımız ve iş ortaklarımız, ekonomik çözümlerimiz ile yaşamınıza değer katmak şansı.

 • Hızlı ve İsabetli çözümler

  7/24 ulaşabileceğiniz elemanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman size özel üretilecek çözümler.

FARKIMIZ

MİSYONUMUZ

Kent hayatının yoğun temposunda zaten yorgun düşen insanlarımızın üzerinde bir yük haline gelmiş bina yöneticiliği müessesinin sorumluluğunu paylaşarak güvenilir, tecrübeli ve güçlü kadromuz ile bu ağırlığı omuzlamak.

VİZYONUMUZ

Günümüzün hızla gelişen teknolojik imkanlarının da yardımıyla faaliyet alanlarımızı arttırarak daha kaliteli hizmeti daha ekonomik şartlar altında vermek adına çalışan profilimizi ve altyapımızı güçlendirmek.